ŠPERKY SYMBOLIZUJÍCÍ VYJÁDŘENÍ PODPORY ŽENÁM, KTERÉ SE POTÝKAJÍ S PORUCHAMI PŘÍJMU POTRAVY, NA JEJICH NELEHKÉ CESTĚ K UZDRAVENÍ

 

 

Naděje tiše promlouvající
Vábící k perlám v temných hlubinách
K ryzí síle lidského bytí

 

 

Hedvábné, ručně potahované knoflíky

 

Šperky podporující ženy s poruchou příjmu potravy v procesu uzdravení Elegantní šperky symbolizují vyjádření podpory ženám, které se potýkají s poruchami příjmu potravy, narušeným vztahem k jídlu a vlastnímu tělu obecně. Pro mnohé nositelky jsou tyto šperky připomínkou jejich vlastní síly v těžkých chvílích, připomínkou jejich rozhodnutí a odhodlání projít nelehkým procesem uzdravení. Uzdravení narušeného vztahu k jídlu a vlastnímu tělu, k sobě samé.

Šperky podporující ženy s poruchou příjmu potravy v procesu uzdravení

Knoflíky potahované saténem (měkká, elegantní látka s hebkým, jemně lesklým povrchem) v barvě slonové kosti

 

Elegantní šperky symbolizující vyjádření podpory ženám, které se potýkají s poruchami příjmu potravy, narušeným vztahem k jídlu a vlastnímu tělu obecně. Pro mnohé nositelky jsou tyto šperky připomínkou jejich vlastní síly v těžkých chvílích, připomínkou jejich rozhodnutí a odhodlání projít nelehkým procesem uzdravení. Uzdravení narušeného vztahu k jídlu a vlastnímu tělu, k sobě samé.

 

Velikosti knoflíků: 15 mm, 19 mm, 22 mm, 29 mm a 38 mm

Cena: 90 Kč (3,5 EUR)/ks + poštovné **

 

 

 

OBJEDNÁVKA HEDVÁBNÝCH KNOFLÍKŮ

Chcete-li si knoflík(y) objednat, prosím kontaktujte mě, ráda Vám sdělím podrobnosti k jeho dostupnosti ve vybrané velikosti, ke způsobu a době dodání a k platbě (tel.: 602 331 412, martinataislova@gmail.com). Platbu lze provést v korunách i eurech. Objednávkou souhlasíte s Obchodními podmínkami.

** poštovné
Česká republika: 59 Kč, Slovensko: 100 Kč/3,9 EUR
Platba předem převodem na účet
Osobní odběr na kontaktní adrese je možný pouze při platbě předem na účet a na základě předchozí domluvy