PLACENTÁRNÍ (PORODNÍ, BONDING) DEKY

Z nejjemnějšího hedvábí šité placentární (porodní, bonding) deky. Lehoučké a zároveň hřejivé deky, díky svým vlastnostem ideální k provázení prvního kontaktu s Vaším novorozeňátkem.

 

Spočinout
V tichém objetí
V náruči Matky
Pocítit přijetí
Teplo
Bezpečí
Lásku
Klid

 

Dovolí-li to zdravotní stav Vás i Vašeho děťátka, je bonding (nepřerušovaný kontakt s Vaším dítětem bezprostředně po porodu) ideální a zodpovědnou volbou. Přivinutím děťátka na svou kůži společně transformujete a zároveň tvoříte nová emocionální, fyzická i duševní spojení, která vás oba v životě ovlivňují, obohacují.

Placentární dekou můžete v těchto vzácných chvílích po porodu sebe i své miminko jemně přikrýt a podpořit tak pocit tepla a bezpečí, který oba potřebujete k vytvoření těchto spojení, pro klidné první přisátí a zahájení kojení. Později můžete placentární deku použít rovněž jako přikrývku či jako přebalovací, kojící, hrací deku apod.

Z barev na dece převažuje červená. Červená je spojena s přírodními silami Země, s energií, jejímž záměrem je tvořit život. Je barvou pulzujícího života, dynamiky, energie, sexuality a touhy. Přináší pocit bezpečí, uzemnění, stability a opory. Symbolicky utváří a podporuje vše, co je popsáno výše.

Rozměry deky: 70×100 cm (± 5 cm)

Cena: 1300 Kč (50,5 EUR)/ks + poštovné *

UPOZORNĚNÍ! Deku nepoužívejte při alergii na některou složku výrobku (hedvábí)!

Pokyny k údržbě: ruční praní (max. 40 stupňů), nebělit, nesušit v sušičce, žehlit při max. teplotě žehlicí plochy 110° (žehlení parou může způsobit nevratné poškození), lze chemicky čistit

Placentární deky šiji POUZE NA ZAKÁZKU. Více informací naleznete níže.

 

Ukázka:
Placentární deka pro našeho syna. Ta, kterou šití placentárních dek začalo.

Placentární (porodní, bonding) deka Placentární (porodní, bonding) deka

 

Placentární deka červená chryzantéma

Placentární (porodní, bonding) deka Placentární (porodní, bonding) deka Placentární (porodní, bonding) dekaPlacentární (porodní, bonding) deka Placentární (porodní, bonding) deka Placentární (porodní, bonding) deka

 

 

 

OBJEDNÁVKA PLACENTÁRNÍ DEKY

Placentární deky šiji POUZE NA ZAKÁZKU. Osloví-li Vás placentární deka a budete si ji chtít objednat, prosím kontaktujte mě, ráda Vám sdělím podrobnosti k aktuálním látkám a vzorům v nabídce, ke způsobu a době dodání a k platbě (tel.: 602 331 412, martinataislova@gmail.com). Platbu lze provést v korunách i eurech. Objednávkou souhlasíte s Obchodními podmínkami.

* poštovné
Česká republika: 59 Kč, Slovensko: 100 Kč/3,9 EUR
Platba předem převodem na účet
Osobní odběr na kontaktní adrese je možný pouze při platbě předem na účet a na základě předchozí domluvy